+421 51 77 54 318    info@sladkyspanok.sk    Pondelok - Piatok: 8:00 - 16:00

logo

 

€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

Vankúš z pamäťovej peny EUCALYPTUS MEMORY

- 20% NOVINKA

Eukalyptus má prírodné antiseptické a upokojujúce vlastnosti

Tvar vankúša:
SOAP (mydlo)
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: na sklade
64.00 ks
Pôvodná cena 80.00, Zľava 20 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Vankúše MEMORY ortopedicDREAM sú našou výzvou zbaviť sa stresu nahromadeného počas celého dňa.

Jadro vankúša MEMORY s vôňou eukalyptu, ktorá je osviežujúca a často sa opisuje ako aromatická, mentólová a jemne drevitá. Eukalyptus má prírodné antiseptické a upokojujúce vlastnosti, a jeho vôňa je často spojená s uvoľňovaním dýchacích ciest a zlepšovaním dýchania. Preto sa často používa v produktách na liečbu prechladnutia, inhaláciách a vonných olejoch. Táto vôňa môže tiež prispievať k pocitu čistoty a osvieženia.

Vankúš spoločne s matracom je pravdepodobne objekt, s ktorým trávime najviac času počas dňa. Predstavuje jeden z dôvodov, ktoré určujú kvalitu spánku a následne aj kvalitu života. Preto je naša vankúšová ponuka schopná uspokojiť všetko pohodlie spojené s držaním tela a rôznymi technickými charakteristikami, ako sú potenie a elastická deformácia.

Vankúše v tvare klasického mydla (SOAP)  vyhovujú rôznym potrebám bez ohľadu na polohu, v ktorej spíte. Všetky sú antiroztočové a antialergické. Špeciálna mikroperforácia, ktorá charakterizuje vankúše ortopedicDREAM, zlepšuje priedušnosť.

Reagujú na tlak tela s mimoriadnym pohodlím. Vďaka vysoko prispôsobiteľnej výplni sú najmodernejšie výrobky schopné samočinne sa prispôsobiť a samomodelovať sa, pričom telo podporujú novým spôsobom. Koncentrácia technológie, ktorá pomáha nájsť harmóniu počas odpočinku.

Všetky vankúše z kolekcie ortopedicDREAM sú v 2 poťahoch – základný (bavlnený na zips) + vonkajší (poťahová látka podľa modelu na zips).

42 x 72 x 12 cm

 

Update cookies preferences